Často kladené otázky

Doprava a cesta

Kolik si mohu vzít zavazadel?


Tak aby místo zbylo na všechny je nejlepší si vzít jedno větší a jedno menší zavazadlo. Mysli na to, že ještě sebou budeš muset vzít stan, spacák, karimatku a ty nejpotřebnější věci na kempování. Místo musí zbýt na všechny, takže je lepší nebrat věci, jako gril, slunečník, skládací židle atd.
Kdy obdržím všechny důležité informace o zájezdu?


Všechny informace ohledně času a místa stkání ti přijdou na e-mail po potvrzení rezervace. Pro další informace nás můžeš kontaktovat v live chatu.
Jaké jsou časy odjezdu a příjezdu?


Přesný čas odjezdu obdržíš přibližně týden před odjezdem, prvním odjzedovým místem bude Praha. Pro brzký odjezd požadujeme dostavení se alespoň 30 minut před plánovaným odjezdem. Příjezd samozřemě ovlivníme tak, abychom dorazili na festival s předstihem. Ohledně cesty musíme zohlednit zastávky a rychlost autobusu, která je omezena na 100 km/h.
Jedu s párty busem?


Zní to až moc skvěle, ale ano. S přepravní firmou máme domluvených několik hodin hudby během jízdy, seznamovací hry a přípitky.
Co když autobus nestihnu?


Záleží samozřejmě na čase, jsme ochotni se nějakým způsobem přizpůsobit, ale i při delším zpoždění v tomto případě nemůžeme nic dělat.
Ztratil jsem nebo něco zapomněl v autobuse


Autobusy po příjezdu zpět do Česka ještě kontrolujeme. Pokud jsi něco ztratil nebo zapomněl, tak nás neváhej kontaktovat. Během zájezdu si každý za své věci ručí sám, po případě je možnost domluvit uschování cenných věcí v zamčeném autobuse.

Rezervace a platby

Kolik mi musí být, abych mohl jet?


Zájezdy jsou především pro osoby starší 18 let. Pokud ti ještě 18 nebylo a chceš i přesto jet, bude stačit písemný souhlas rodičů.
Můžu jet i sám?


To je přesně ono. Na našich zájezdech se snažíme vytvořit partu, která následně spolu bude trávit celý festival. Určitě se nudit nebudeš.
Je možné si objednat pouze jednosměrnou jízdenku?


Bohužel toto není možné. Před potvrzením rezervace Vám bude nabídnuta pouze zpáteční jízdenka. Vyjímkou jsou jiná velká města v České republice ve směru na festival. - Například z Brna při cestě na festival Sziget zaplatíte míň.
Jak můžu zaplatit?


Zaplatit můžete na našich webových stránkách převodem na účet nebo osobně kartou či v hotovosti na naší adrese.
Jaké jsou podmínky pro zrušení zájezdu?

Neobdržel jsem svoji elektronickou jízdenku nebo ji nemohu najít.


Určitě si nejdříve zkontroluj spam v e-mailu, po případě nás kontaktuj na uvedeném mobilním čísle.