Open'er festival

Jeden ze nejznámějších festivalů v Polsku, kdy společně s Orange Warsaw festival tvoří i ty největší v celé zemi. Open'er festival se každoročně odehrává poblíž města Gdyně na severu Polska.  Festival byl poprvé uveden v roce 2002 a minulý rok dosáhnul návštěvnosti 140 000 návštěvníků během celého festivalu. V rámci zakoupení vstupenky jsou zdarma i přepravy na festival z města Gdyně, což přináší možnost klidného bydlení ve městě. Každý si najde to své, a to od elektronické hudby, přes rockovou, až po rap. Na festivalu již vystupovali jména jako Foo Fighters, Coldplay, Red Hot Chilli Peppers, Pearl Jam, Rihanna a nebo například jeden z nejznámějších raperů na celém světě, Drake. 

 
shutterstock_1134770774 (1).jpg

A$AP Rocky

Vlastním jménem Rakim Mayers. Americký raper pocházející z New Yorku. Ve svých devatenácti letech vstoupil do skupiny A$AP Mob. V té přijal část svého pseudonymu, a to akronym A$AP, který znamená "Always Strive and Prosper". V roce 2012 debutoval s albem "Long.Live.A$AP", s jeho hlavním singlem "Fuckin' Problems", který stále patří mezi ty nejposlouchanější. 

Martin Garrix

Mladý Dj a producent pocházející z Nizozemska. K hudební kariéře ho inspiroval DJ Tiësto, který ho dosadil do známe produkční společnosti Spinnin' Records. Pod tímto labelem vydal jeden ze svých největších hitů "Animals", který se okamžitě stal hitem v několika zemí v Evropě. Stal se tak nejmladším člověkem, který se dostal na číslo 1 v Beatportu.  

shutterstock_1203710200%20(1)_edited.jpg
shutterstock_1447171448 (1).jpg

Yungblud

Vlastním jménem Dominic Richard Harrison, je mladý britský zpěvák a textař. Kariéru odstaroval v Londýně a první velký úspěch sklidil singly "11 minutes", kterou naspíval se svojí bývalou přítelkyní Halsey. Momentálně ho nejvíce proslavil singl "I think I am Okay" ve spolupráci s americkým raperem Machine Gun Kellym.

Twenty One Pilots

Anglický zpěvák a textař s kořeny z Irska. Jeho debutové album "+" z roku 2011 získalo platinové ocenění a vyneslo mu 2 ceny BRIT Awards. Jeho debutový singl "The A Team", který předvedl v televizní show, byl též zvolen jako hlavní singl alba. Za zmínku stojí i 2x MTV music awards a 2X grammy. To vše dokazuje nevšední talent a obrovský přínos Eda Sheerena do popové hudby.

shutterstock_1012692832%20(1)_edited.jpg
 

Info o zájezdu

V ceně zájezdu:

 • 3-denní vstupenka na Sziget festival

 • Doprava klimatizovaným autobusem z Prahy a zpět

 • Rezervované místo ve stanovém městečku

 • Fotoreport celého zájezdu

 • Průvodce obsahující veškeré info o festivalu včetně časového rozvrhu všech vystoupení

 • Přístup k bezpečnostním schránkám

 • Welcome drink 

V ceně zájezdu není zahrnuto:

 • Stan a výbava pro stanování

 • Strava

Nástupní místa:

 • Praha Florenc

Doplňující informace:

 • Po celou dobu zájezdu Vám budou k dispozici dva delegáti