Image by Antoine Julien

Pinkpop festival

Přehlídka především rockové a vzápětí elektronické hudby. Každoročně se festival koná v nizozemském městě Schaesberg a je zaznamenán v Guinessově knize rekordů, jako nejstarší festival populární hudby v Nizozemsku. První ročník se konal již v roce 1970, kdy původně byl festival pouze jednodenní, ale v průběhu let se prodloužil až na tři dny. Festival každoročně navštěvuje 60 000 návštěvíků, což je i jeho maximum a hraje se na čtyřech scénách. V historii festival navštívili interpreti jako Metallica, Foo Fighters, 30 Seconds to Mars, Rolling Stones, Green Day, anebo třeba Linkin Park. 

 
 

Red Hot Chili Peppers

Americká funk-rocková skupina s prvky rapu a punku, která byla založena v roce 1983 v Kalifornii. Základem vzniku této kapely bylo setkání na střední škole. V roce 1991 sklidila obrovský úspěch za album "Blood Sugar Sex Magik", jež podle mnohých zůstává nepřekonatelným dílem této skupiny. Následným pokračováním jejich slávy bylo v roce 1999 album "Californiacation". 

shutterstock_1759063166 (1).jpg
shutterstock_128027432 (1).jpg

Guns N Roses

Americká Hard rocková skupina z Los Angeles. Již jejich debutové album "Appetite for destruction" se umístilo na první příčce Billboard 200 a obsahovalo singly jako "Welcome to the Jungle", "Paradise city" a "Sweet Child O' Mine". V roce 2012 byla skupina uvedena do Rock n Rollové síně slávy. Za své působení prodali po celém světě přes 100 milionů nahrávek, čímž se z nich stal 41. nejprodávanější umělec v historii. 

Post Malone

Austin Richard Post, známý jako Post Malone, je Americký rapper, zpěvák a kytarista. V roce 2015 uspěl s jeho průlomovým singlem "White Iverson", který se okamžitě stal hitem na SoundCloudu. V roce 2017 se jeho singl "Rockstar" umístil na druhé příčce žebříčku Billboard Hot 100 a následně se vyšplhal na první příčku. Jeho album "Hollywood's Bleeding" z roku 2019 debutovalo na 1. příčce Billboard 200 a postupně se v top 100 umístili i všechny písně z jeho alba. 

shutterstock_1132558007 (1).jpg
shutterstock_1012692832%20(1)_edited.jpg

Twenty One Pilots

Anglický zpěvák a textař s kořeny z Irska. Jeho debutové album "+" z roku 2011 získalo platinové ocenění a vyneslo mu 2 ceny BRIT Awards. Jeho debutový singl "The A Team", který předvedl v televizní show, byl též zvolen jako hlavní singl alba. Za zmínku stojí i 2x MTV music awards a 2X grammy. To vše dokazuje nevšední talent a obrovský přínos Eda Sheerena do popové hudby.

 

Info o zájezdu

V ceně zájezdu:

 • 3-denní vstupenka na Sziget festival

 • Doprava klimatizovaným autobusem z Prahy a zpět

 • Rezervované místo ve stanovém městečku

 • Fotoreport celého zájezdu

 • Průvodce obsahující veškeré info o festivalu včetně časového rozvrhu všech vystoupení

 • Přístup k bezpečnostním schránkám

 • Welcome drink 

V ceně zájezdu není zahrnuto:

 • Stan a výbava pro stanování

 • Strava

Nástupní místa:

 • Praha Florenc

Doplňující informace:

 • Po celou dobu zájezdu Vám budou k dispozici dva delegáti