tomorrowland

Nejznámější festival elektronické hudby v Evropě. Každoročně od roku 2005 se festival pořádá ve městě Boom v Belgii Festival, a kvůli velké návštěvnosti je vždy rozdělen do dvou termínů, kdy ale ani na jednom Vám neunikne světová špička elektronické hudby. V roce 2019 festival navštívilo přes 400 tisíc návštěvníků. Je také vyjímečný svou vlastní vesnicí "Dreamville", kde si na své přijde každý. Komu se třeba nechce stát v davu lidí, tak si může zarezervovat místo v michelinské restauraci s výhledem na hlavní stage nebo si zajít do knihovny. Festival už od jeho počátku získal řadu ocenění a dá se spekulovat o tom, že se jedná o jeden z nejlepších festivalů v Evropě. Tomorrowland svým navštěvníkům nabídl hvězdy jako Dimitri Vegas&Like Mike, David Guetta, Avicii, Martin Garrix, Dj Tiësto, The Chainsmokers a řadu dalších světově znýmch Djs. 

 
 

David Guetta

Francouzský House Dj, který ve 13 letech začal mixovat své první vinyly. Ve věku 17 let se stal rezidentním DJem v pařížském klubu Broad, což odstartovalo jeho kariéru. Aktivně už působí od roku 1984. V roce 2007 byl prvním Dj-em, který si zahrál živý set na palubě letadla z Paříže na Ibizu. V roce 2009 se úspěšně zařadil do hlavního proudu s albem "One Love", kam spadají hity, jako "Sexy Bitch" anebo "When Love Takes Over". 

shutterstock_109165247 (1) (2).jpg
dimitri-vegas-like-mike.png

Dimitri Vegas & Like Mike 

Bratři, kteří patří mezi neproslulejší DJs na celém světě. Narodili se v Belgii, ale původem jsou z Řecka. Jejich singly každoročně patří mezi ty nejlepší a nejhranější v oblasti elektronické hudby. Jejich kariéru nastartovali v roce 2009 s vydáním prvního singlu "Liquid Skies". V roce 2010 založili svoji vlastní nahrávací společnost a téhož roku dostali za úkol napsat oficiální hymnu pro vydání TomorrowLandu z roku 2010. 

DJ Tiësto

DJ pocházející z Nizozemska, který za svůj život vyměnil mnoho přezdívek. Nicméně většina jeho práce je známa právě pod přezdívkou Tiësto, která byla zároveň zkomoleninou jeho jména v dětství. Časopisem DJ Magazine byl v letech 2002-2004 třikrát za sebou nominován nejlepším DJ-em na světě a v roce 2004 byl první DJ, který živě zahrál na ceremoniálu olympijckých her.

shutterstock_1730490175 (1).jpg
Chainsmokers.jpg

The Chainsmokers

Duo američanů, kteří současně patří mezi nejznámější Djs na celém světě, jejichž singly každoročně sklízí famózní úspěch. Své první album vydali v roce 2015, které neslo název "Bouquet" a obsahovalo singly jako "Roses" nebo "Don't Let Me Down", které stále patří mezi jejich nejhranější. Se singlem "Closer" v roce 2016 obsadili první příčku v BillboardHot 100. 

Martin Garrix

Mladý Dj a producent pocházející z Nizozemska. K hudební kariéře ho inspiroval DJ Tiësto, který ho dosadil do známe produkční společnosti Spinnin' Records. Pod tímto labelem vydal jeden ze svých největších hitů "Animals", který se okamžitě stal hitem v několika zemí v Evropě. Stal se tak nejmladším člověkem, který se dostal na číslo 1 v Beatportu.  

shutterstock_1203710200%20(1)_edited.jpg
 

Info o zájezdu

V ceně zájezdu:

 • 3-denní vstupenka na Sziget festival

 • Doprava klimatizovaným autobusem z Prahy a zpět

 • Rezervované místo ve stanovém městečku

 • Fotoreport celého zájezdu

 • Průvodce obsahující veškeré info o festivalu včetně časového rozvrhu všech vystoupení

 • Přístup k bezpečnostním schránkám

 • Welcome drink 

V ceně zájezdu není zahrnuto:

 • Stan a výbava pro stanování

 • Strava

Nástupní místa:

 • Praha Florenc

Doplňující informace:

 • Po celou dobu zájezdu Vám budou k dispozici dva delegáti