Untold festival

Největší festival elektronické hudby v Rumunsku, který se nachází ve městě Kluž (rumunsky Cluj-Napoca). V roce 2015 se festival konal poprvé a byl vyhlášen hlavním festivalem v rámci European Festival Awards. Následně v roce 2019 festival navštívilo během 4 dnů až 370 000 návštěvníků. Téhož roku i mistní stadion, ve kterém je umístěna hlavní stage, překonal rekord 90 000 návštěvníků za jediný den. V minulosti na festivalu vystupovala světově známá  jména, jako Dimitri Vegas&Like Mike, Martin Garrix, Tiësto, David Guetta, The Chainsmokers nebo například Marshmello. Mimo jiné zde vystupovali také Tom Odell, Bastille, Hurts nebo legendární Robbie Williams.

 
dimitri-vegas-like-mike.png

Dimitri Vegas & Like Mike

Bratři, kteří patří mezi neproslulejší DJs na celém světě. Narodili se v Belgii, ale původem jsou Řekové. Jejich singly každoročně patří mezi ty nejlepší a nejhranější v oblasti elektronické hudby. Jejich kariéru nastartovali v roce 2009 s vydáním prvního singlu "Liquid Skies". V roce 2010 založili svoji vlastní nahrávací společnost a téhož roku dostali za úkol napsat oficiální hymnu pro vydání TomorrowLandu z roku 2010. 

Martin Garrix

Mladý Dj a producent pocházející z Nizozemska. K hudební kariéře ho inspiroval DJ Tiësto, který ho dosadil do známe produkční společnosti Spinnin' Records. Pod tímto labelem vydal jeden ze svých největších hitů "Animals", který se okamžitě stal hitem v několika zemí v Evropě. Stal se tak nejmladším člověkem, který se dostal na číslo 1 v Beatportu.  

shutterstock_1203710200%20(1)_edited.jpg
shutterstock_109165247 (1) (2).jpg

David Guetta

Francouzský House Dj, který ve 13 letech začal mixovat své první vinyly. Ve věku 17 let se stal rezidentním DJem v pařížském klubu Broad, což odstartovalo jeho kariéru. Aktivně už působí od roku 1984. V roce 2007 byl prvním Dj-em, který si zahrál živý set na palubě letadla z Paříže na Ibizu. V roce 2009 se úspěšně zařadil do hlavního proudu s albem "One Love", kam spadají hity, jako "Sexy Bitch" anebo "When Love Takes Over". 

The Script

Tříčlenná rock-popová skupina z Dublinu, která v roce 2008 debutovala s albem The Script, které obsahovalo singly jako "The Man Who Can`t Be Moved" nebo "Breakeven". Vzápětí se album umístilo na prvních příčkách v Anglii a Irsku. Mezi jejich další známé singly patří "Hall Of Fame" ve spolupráci s bývalým frontmanem skupiny Black Eyed Peas.

shutterstock_71167294 (1).jpg
 

Info o zájezdu

V ceně zájezdu:

 • 3-denní vstupenka na Sziget festival

 • Doprava klimatizovaným autobusem z Prahy a zpět

 • Rezervované místo ve stanovém městečku

 • Fotoreport celého zájezdu

 • Průvodce obsahující veškeré info o festivalu včetně časového rozvrhu všech vystoupení

 • Přístup k bezpečnostním schránkám

 • Welcome drink 

V ceně zájezdu není zahrnuto:

 • Stan a výbava pro stanování

 • Strava

Nástupní místa:

 • Praha Florenc

Doplňující informace:

 • Po celou dobu zájezdu Vám budou k dispozici dva delegáti