UNTOLD

 
Image by Joel Amissa

Untold Festival

Největší festival elektronické hudby v Rumunsku, který se nachází ve městě Kluž (rumunsky Cluj-Napoca). V roce 2015 se festival konal poprvé a byl vyhlášen hlavním festivalem v rámci European Festival Awards. Následně v roce 2019 festival navštívilo během 4 dnů až 370 000 návštěvníků. Téhož roku i mistní stadion, ve kterém je umístěna hlavní stage, překonal rekord 90 000 návštěvníků za jediný den. V minulosti na festivalu vystupovala světově známá  jména, jako Dimitri Vegas&Like Mike, Martin Garrix, Tiësto, David Guetta, The Chainsmokers nebo například Marshmello. Mimo jiné zde vystupovali také Tom Odell, Bastille, Hurts nebo legendární Robbie Williams.

 

Dimitri vegas&Like Mike

68779_edited.jpg

Bratři, kteří patří mezi neproslulejší DJs na celém světě. Narodili se v Belgii, ale původem jsou Řekové. Jejich singly každoračně patří mezi ty nejlepší a nejhranější v oblasti elektronické hudby. Jejich kariéru nastartovali v roce 2009 s vydáním prvního singlu "Liquid Skies". V roce 2010 založili svoji vlastní nahrávací společnost a téhož roku dostali za úkol napsat oficiální hymnu pro vydání TomorrowLandu z roku 2010. 

Martin Garrix

garrix-school.jpg

Mladý Dj a producent pocházející z Nizozemska. K hudební kariéře ho inspiroval DJ Tiësto, který ho dosadil do známe produkční společnosti Spinnin' Records. Pod tímto labelem vydal jeden ze svých největších hitů "Animals", který se okamžitě stal hitem v několika zemích Evropy. Stal se tak nejmladším člověkem, který se dostal na číslo 1 v Beatportu.  

Afrojack

Afrojack_2015_edited.jpg

Vlastním jménem Nick van de Vall. Nizozemský Dj a hudební producent, který se v roce 2014 umístil na sedmém místě v žebříčku nejlepších 100 DJs časopisu DJ Mag. Rok předtím se v žebříčku umístil na 19. místě, zatím nejlepšího pro nováčka. Mezi jeho nejlepší tvorbu patří singly "Give Me Everything" ve spolupráci s Pitbullem a singl "Take Over Control".

David guetta

1200px-David_Guetta_2013-04-12_001_edite

Francouzský House Dj, který ve 13 letech začal mixovat své první vinyly. Ve věku 17 let se stal rezidentním DJem v pařížském klubu Broad, což odstartovalo jeho kariéru. Aktivně už působí od roku 1984. V roce 2007 byl prvním Dj-em, který si zahrál živý set na palubě letadla z Paříže na Ibizu. V roce 2009 se úspěšně zařadil do hlavního proudu s albem "One Love", kam spadají hity, jako "Sexy Bitch" anebo "When Love Takes Over". 

the script

g6eaU7ha_400x400_edited.jpg

Tříčlenná rock-popová skupina z Dublinu, která v roce 2008 debutovala s albem The Script, které obsahovalo singly jako "The Man Who Can`t Be Moved" nebo "Breakeven". Vzápětí se album umístilo na prvních příčkách v Anglii a Irsku. Mezi jejich další známé singly patří "Hall Of Fame" ve spolupráci s bývalým frontmanem skupiny Black Eyed Peas.

 
Image by Krists Luhaers

Info o zájezdu

V ceně zájezdu:

 • 3-denní vstupenka na festival Untold.

 • Doprava moderním klimatizovaným autobusem z Prahy a zpět.

 • Rezervované místo ve stanovém městečku.

 • Fotoreport celého zájezdu.

 • Průvodce obsahující veškeré info o festivalu včetně časového rozvrhu všech vystoupení.

 • Přístup k bezpečnostním schránkám

 • Welcome drink 

V ceně zájezdu není zahrnuto:

 • Stan a výbava pro stanování.

 • Strava.

Nástupní místa:

 • Praha Florenc.

Doplňující informace:

 • Po celou dobu zájezdu Vám budou k dispozici dva delegáti.

 • Možnost zapujčení stanového vybavení.

 • Společné výpravy na některé vystoupení.

05. 8. 2022 19:00